administrator nieruchomości Częstochowa

slogan - wyzwalamy wspólnoty mieszkaniowe

Jesteś mieszkańcem Wspólnoty Mieszkaniowej? A może jesteś Członkiem Zarządu Wspólnoty Mieszkaniowej?

Tania i wygodna administracja, to oferta uzupełniająca pracę zarządów wspólnot mieszkaniowych, kótrych członkowie są wybierani spośród mieszkańców i nie pobierają wynagrodzenia za swoją pracę. Administrator w takim przypadku ma na celu uzupełniać pracę zarządu. W swojej pracy kierujemy się pokojową atmosferą oraz elastycznością.

Ze względów praktycznych swoje usługi świadczymy na terenie miasta Częstochowa oraz okolicznych gmin (np. Poraj, Myszków, Poczesna, Wrzosowa, Olsztyn, Mstów, Rudniki, Konopiska, Blachownia, Wręczyca Wielka, Kłobuck, Radomsko, Wieluń).

Zmiana administarcji to często nerwowy okres, jeżeli stara administracja trzyma się kurczowo swojego klienta. Oferujemy wsparcie w zmianie administracji w Twojej Wspólnocie Mieszkaniowej. Z naszą pomocą zmiana administracji przebiegnie sprawnie i szybko. Przygotujemy dla Was m.in:
- dokumenty niezbędne do zmiany administratora
- projekty uchwał
- zorganizujemy zebranie ze współwłaścicielami
- wezwania do wykonania czynności wynikających z obowiązków nałożonych przez Ustawę o Własności Lokali

Dzięki naszej pomocy, zmiana administracji okazuje się szybsza i prostsza!


biuro zarządcy wspólnot mieszkaniowych

AdministratorNieruchomosci.pl
tania i wygodna administracja dla wspólnoty mieszkaniowej
ul. Radomska 4
w Częstochowie


zakres obsługi przez administratora nieruchomości wspólnoty mieszkaniowej częstochowa

Administrator Częstochowa

Jesteś członkiem Wspólnoty Mieszkaniowej i czujesz że coś nie gra? Boisz się że zarząd nie jest z Tobą do końca szczery? Martwisz się o wysokość kosztów utrzymania nieruchomości wspólnej? Możesz zlecić nam za wynagrodzeniem np. analizę poszczególnych zagadnień, przegladanie dokumentów, uczestnictwo w charakterze gościa w waszym zebraniu. Specjalizujemy się w prawie wspólnot mieszkaniowych (ustawa o własności lokali). Jesteś członkiem wielosobowego zarządu? Boisz się o decyzje podsuwane przez pozostałych członków zarządu? Zadzwoń do nas i opowiedz swoją sytuację. Dokonamy wyceny porady.

Zarząd ma obowiązek zwołać przynajmniej jedno zebranie w roku.

Na zarządzie wspólnoty mieszkaniowej spoczywa obowiązek zorganizowania przynajmniej jednego zebrania w roku. Zebranie wspólnoty mogą zwołać również lokatorzy posiadający przynajmniej 1/10 udziałów w nieruchomości wspólnej. Czytaj więcej o zebraniach wspólnoty mieszkaniowej.